Stropní podhledy

Stropní podhledy

od Jiří Straka - Stavoplast

  • výroba stropních podhledů
  • prodej stropních podhledů i přes eshop
  • všem zákazníkům podrobně vysvětlíme způsob montáže

Jsme jediní výrobci těchto omyvatelných stropních podhledů s ojedinělou technologií a prvotřídní kvalitou v Evropě.

Po 21 letech spolupráce s firmou STAVOPLAST – Hanák jsme v roce 2012 postavili novou výrobní halu a kompletně převzali celou výrobu v plném rozsahu a kvalitě.

Stropní podhledy z plastu se montují podobně jako sádrokarton - sádrokartonové podhledy - tedy na jednoduchý rošt. V našem případě na rošt z dřevěných latí. Plastové stropní podhledy - kazety, návod na montáž.

Stropní podhledy z plastu se liší od polystyrénových již na první pohled. Nelepí se, ale přibíjí na jednoduchý dřevěný rošt hřebíčky. Rošt se zhotoví z dřevěných latí 2 cm silných a 3,5 až 4 cm širokých . Latě přišroubujeme na strop po 50 cm. Teď záleží samozřejmě z čeho máme původní strop. Jestliže je z betonu nebo hurdisek tak musíme navrtat hmoždinky – stačí 8 mm průměr a jestliže je např. z prken, omítnutý rákos apod. pak stačí delší vruty a lať přichytíme rovnou. Samozřejmě latě vyrovnáme do roviny pomocí nějakých podložek, odstřižků sololitu, špalíčků atd. Kontrolujeme vše vodováhou. Mezi latě můžeme vložit polystyrén na zateplení. Ten se opět nelepí ale nařízne se přesně mezi latě.

Vlastní pokládku podhledů začínáme přibitím krajových plastových latí. To jsou taková "účka" do kterých se krajní podhledy jednoduše zasunou. Přibíjíme speciálním kladívkem – přípravkem, které Vám vždy dodáme k materiálu. Když máme takto připravenu místnost, tak první řadu plastových podhledů klademe tzv. do provázku abychom zachovali přesnost. Na straně podhledu, která přijde zasunout do krajové latě odstřihneme tzv. zámky – to jsou takové packy, za které se podhledy přibíjí.

Když máme podhledy po celém stropu přibité, zašroubujeme plastové knoflíky vždy do rohu mezi podhledy. K tomuto účelu si dopředu předvrtáme otvory vrtáčkem o průměru 2 mm. Vlastní knoflíky zašroubujeme pouze napůl.

Nyní mezi knoflíky vložíme spárovací plastové lišty. Po obvodu místnosti samozřejmě lišty zkrátíme podle velikosti řezaného krajního podhledu. Na závěr plastové knoflíky dotáhneme, aby spárovací lišty dobře sedly do spár podhledů.

Údržba stropních podhledů z plastu je velice jednoduchá, stačí jakýkoliv saponát rozmíchat ve vodě a houbičkou nebo mikroutěrkou setřít.

Přejeme Vám mnoho let šťastně strávených pod našimi podhledy.


Plastové stropní podhledy 50x50x2 cm

Pozor-podhledy nejsou z polystyrénu,jsou vyrobeny z houževnaté folie PVC o tl.1,1 mm

Jsme jediní výrobci těchto omyvatelných podhledů v Evropě

Podhledy jsou určeny k vyrovnání,zateplení a dekoraci stropu.

Bylo patentováno již v roce 1960

Podhledy nekoupíte v žádném supermarketu či v obchodní síti.

Od výrobce - přímo ke spotřebiteli.


Plastové stropní podhledy

Ceny stropních podhledů

Veškeré ceny stropních podhledů a prospekty Vám rádi pošleme. Pokud máte zájem kontaktujte nás na straka@stropnipodhledy.cz


Stropní podhledy na celý život

Na těchto stránkách naleznete: podhledy, plastové stropní podhledy, stropní podhledy, prodej stropních podhledů, ceny stropních podhledů, patent na stropní podhledy, originální český výrobek, stropní kazety, stropní obklady.

Eshop stropních podhledů Tipy a rady pro montáž


Naše firma:

- vyrábí stropní podhledy
- prodává stropní podhledy
- montuje stropní podhledy

Specifikace:

- stropní podhledy omyvatelné
- stropní podhledy nerozbitné
- stropní podhledy se zateplením

Motta:

- stropní podhledy na celý život
- snadná montáž pro profesionála a lahůdka pro domácího kutila

Facebook:

navštivte nás na facebooku

facebook